iPhone Servis Adana

iPhone Servis Adana

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

Servisimizde tüm Apple iPhone telefonlara bakıyoruz.

iPhone ekran değişimi ve iPhone batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimleri ve onarım hizmetleri orijinal parçalarla yapılmaktadır. Emir İletişim Teknik Servis (özel servis) olarak tüm parça değişimlerine teknik servis garantisi veriyoruz. iPhone servisimiz Ankara’da bulunuyor. Ancak Türkiye’nin her yanına hizmet sunuyoruz. Merak ettiğiniz tüm konularla ilgili servisimizin 053 86 93 53 02 nolu telefonunu arayabilirsiniz.

Adana’da yaşıyor ve arızalanan iPhone telefonunuz için güvenilir bir teknik servis arıyorsanız doğru yerdesiniz. Başta Adana olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından iPhone telefonlarınızı tamir, onarım, ekran ve batarya vb. değişimi için bize PTT Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Servisimizde iPhone ekran değişimi, iPhone batarya değişimi, iPhone mikrofon ve ahize sorunları, şarj soketi ve şarj bordu değişimi, iPhone şebeke çekmiyor arızası, iPhone anakart ve işlemci arızaları, iPhone kasa ve kapak değişimleri ve iPhone sıvı teması onarımı gibi tüm işlemler yapılmaktadır. Emir İletişim Teknik Servis olarak orijinal ve garantili yedek parça kullanıyoruz.


© 2021 Flex. All Rights Reserved. Develop by WebZone