Adana iPhone Ön Cam Değişimi

iPhone Ön Cam Değişimi

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Adana iPhone Ön Cam Değişimi

iPhone ön cam değişimi sadece orjinal ekranlara yapılmaktadır. iPhone ön cam değişimi işleminde ekrana ve telefon zarar gelme riski sıfırdır.

iPhone Ön Cam Değişimi İşleminde Bilgilerim Silinir mi?
iPhone ön cam değişimi işleminde hiç bir bilgi silinmez. Telefonun ön cam değişim işlemine uygun olması gerekir. Ekranda darbeden veya çatlamadan sebep siyah leke olmaması gerekir.

Ekrandaki görüntüde herhangi bir leke var ise, ekranda kırmızı, yeşil çizgi varsa cam değişimi esnasında bu lekeler gitmemektedir. Bu lekeler ve çizgilerin giderilmesi için ekranın tamamen değişmesi gerekmektedir. Ekranın tamen değişmesi dış cam ve iç ekranın değişmesidir.

iPhone telefonların bir kaç modelinde ( iPhone x ) ekran cam ile beraber dokunmatikte arıza yapar. Bu durumlarda iphone ön cam ve dokunmatik beraber değişmesi gerekmektedir. Bu işlemde kullanıcıdan ekstra ücret alınmaz.

Ekranlar yapısı itibariyle iç ekran ve ön cam olarak birbirine yapışıktır. Dıştaki ön cam kırıldığında makineler yardımıyla ekrandan ayırıp yeni camı yine makineler yardımıyla iç ekrana yapıştırıyoruz. iPhone ekranlarının fabrikada üretim şeklide bu şekildedir.


© 2023 Flex. All Rights Reserved. Develop by WebZone