iPhone Servis Adana

iPhone Servis Adana

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 
Tüm Telefonların Tamiri Bittiğinde Kırılmaz Camları Ücretsiz Takılacaktır
 
Kargo Bedava

 Servisimizde tüm Apple iPhone telefonlara bakıyoruz. iPhone ekran değişimi ve iPhone batarya değişimi başta olmak üzere tüm parça değişimleri ve onarım hizmetleri orijinal parçalarla yapılmaktadır. Emir İletişim Teknik Servis (özel servis) olarak tüm parça değişimlerine teknik servis garantisi veriyoruz. iPhone servisimiz Ankara’da bulunuyor. Ancak Türkiye’nin her yanına hizmet sunuyoruz. Merak ettiğiniz tüm konularla ilgili servisimizin 0538 693 53 02 nolu telefonunu arayabilirsiniz.

Adana’da yaşıyor ve arızalanan iPhone telefonunuz için güvenilir bir teknik servis arıyorsanız doğru yerdesiniz. Başta Adana olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından iPhone telefonlarınızı tamir, onarım, ekran ve batarya vb. değişimi için bize PTT Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Servisimizde iPhone ekran değişimi, iPhone batarya değişimi, iPhone mikrofon ve ahize sorunları, şarj soketi ve şarj bordu değişimi, iPhone şebeke çekmiyor arızası, iPhone anakart ve işlemci arızaları, iPhone kasa ve kapak değişimleri ve iPhone sıvı teması onarımı gibi tüm işlemler yapılmaktadır. Emir İletişim Teknik Servis olarak orijinal ve garantili yedek parça kullanıyoruz.

Emir İletişim Teknik Servis Güçlü servis ekibi, stoklu yedek parça çalışma sistemi ve hızlı operasyonu ile cep telefonu ile sorun yaşayan kişisel ve kurumsal müşterilerine kısa zamanda güvenilir hizmetler sunmaktadır.

Her marka model cep telefon ve tabletleriniz itina ile orjinal parça desteğiyle evinizden işyerinizden teslim alınıp tamiri yapıldıktan sonra teslimi yapılır hafta sonları da hizmet vermekteyiz

mesai saati 08:00 - 21:00
0538 693 53 02


© 2022 Flex. All Rights Reserved. Develop by WebZone