Meizu Pro 7 64 GB

Meizu Pro 7 64 GB

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Meizu Pro 7 64 GB (Meizu Türkiye Garantili)


Meizu Pro 7 64 GB Özellikleri
Ön ve arka yüzünde ekrana sahip Meizu Pro 7 64 GB modelleri ile akıllı cep telefonu üreticileri arasında farklı bir noktaya konumlanan Meizu, ürün sayesinde fiyat-performans segmentinin zenginlik kazanmasını sağlıyor. Yenilikçi tasarımının yanında üzerinde bulunan teknolojik imkânlarla çeşitli gereksinimleri rahatlıkla karşılayan model, hâlihazırda kullandığı telefonunun performansından memnun olmayanların ve yeni bir telefon edinmek isteyenlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Geniş ekranlı telefon kullanmaktan hoşlananların beklentilerine yanıt veren akıllı cep telefonu, gelişmiş kamera becerileriyle de öne çıkıyor. Donanım gücünden aldığı destekle yüksek çözünürlüklü videolar kaydedebilen Meizu Pro 7 64 GB, çekim kalitesiyle üst seviye telefonlarla yarışabiliyor.
Güncel Android işletim sürümlerinden biriyle gelen ve kullanıcılarını Flyme 6 arayüzüyle karşılayan ürün, markanın One Mind adını verdiği yapay zekâ sistemiyle fark yaratıyor. Yapay zekâ; modeli edinen teknoloji tutkunlarının telefonlarını kullanım sıklıklarını, hangi uygulamaları daha yoğun değerlendirdiklerini ve genel kontrol alışkanlıklarının analizini yapabiliyor. Belirli bir analiz sürecinin ardından telefon sistem kaynaklarının ve işletim sisteminin verimli kullanılabilmesini yönlendiren ve telefon deneyiminin en iyi şekilde olmasını mümkün kılan One Mind, Meizu Pro 7 64 GB özellikleri arasında dikkat çekiyor. Meizu’nun düzenli olarak yayınladığı güncellemeler sayesinde gerek güvenlik gerekse performans noktasında sorun yaşatmayan akıllı cep telefonu, uzun soluklu kullanımlar için ideal seçeneklerden biri oluyor.

Meizu Pro 7 64 GB Hepsiburada Farkıyla!
Meizu Pro 7 64 GB modelleri üzerinde yer alan ekstralar bununla da bitmiyor. FLAC ve benzeri ses formatlarında müzik dinleyen ya da yüksek tanımlı video dosyalarını telefonundan takip etmek isteyenleri memnun eden cihaz, Cirrus Logic CS43130 ses yongasını beraberinde getiriyor. Teknoloji ve müzik tutkunlarının mobil ortamda da Hi-Fi kalitesinde ses elde edebilmelerine olanak veren ses yongası, gelişmiş ses sunma kabiliyetlerine sahip kulaklıklarla potansiyelini ortaya koyabiliyor. Bunun yanında DAC ve Smart Power Amplier ile yüksek ses çıkışı gücü de sağlayabilen Meizu Pro 7 64 GB özellikleri ile beğeni topluyor. Geleneksel 3.5 mm kulaklık çıkışıyla donatılan cihaz, kulaklık kullanımı noktasında teknoloji tutkunlarına serbesti kazandırıyor.
Çift SIM kartlı telefona ihtiyaç duyanların yönelebilecekleri ürün, iş yaşantısında ve günlük hayatında ayrı ayrı telefon kullanmak istemeyenleri cezbediyor. 4.5G özelliğiyle yüksek hızlı mobil internet imkânlarından yararlanılabilmesini temin eden Meizu Pro 7 64 GB, 5 GHz frekansında yayın yapan ağlara da kolayca bağlanabiliyor. 802.11n Wi-Fi bağdaştırıcısıyla güçlendirilen ve kasasına yerleştirilen başarılı antenleriyle kablosuz ağ sinyallerini sorunsuz şekilde alabilen model, aynı zamanda Bluetooth özelliğiyle de geliyor. Akıllı telefonlar ve bilgisayarlar başta olmak üzere Bluetooth destekli tüm cihazlarla BLE destekli Bluetooth 4.2 üzerinden haberleşen Meizu Pro 7 64 GB özellikleri ile günceli yakalıyor. GPS alıcısıyla yolculuklarda sahiplerinin en büyük yardımcısı hâline gelen akıllı cep telefonu, çok yönlü değerlendirilebiliyor.

Meizu Pro 7 64 GB ile Tanışın!
Metal gövdesi sayesinde dayanıklılığı şıklıkla aynı potada eriten Meizu Pro 7 64 GB modelleri, boyutlarıyla taşınabilirlik sınırlarında seyrediyor. 163 gram ağırlığındaki telefon, 147.62 mm’lik uzunluğu ve 70.72 mm’lik genişliğiyle tek elle kolaylıkla kontrol edilebiliyor. Arka kapağın altında yer alan 3000 mAh kapasiteli batarya, telefonunu uzun saatler boyunca kesintisiz kullanabilmek isteyenlere çözüm getiriyor. mCharge 3.0 ile hızlı şarj imkânlarına kavuşan ve oldukça kısa sürede tam doluluğa ulaşan batarya, telefonun genel başarısını bir adım daha yukarı taşıyor.
Ön yüzünde mekanik yapıda ana ekran tuşunu bulundurarak Android işletim sisteminin ve uygulamaların pratik şekilde kullanılabilmesini sağlayan modelin parmak izi okuyucusu da mekanik ekran tuşunda kendine yer buluyor. Okuma hızı açısından tatmin edici sonuçlara imza atan parmak izi okuyucusu, güvenliğini ön planda tutan teknoloji tutkunlarının gereksinimlerine yanıt veriyor. Yakınlık sensörü ve ortam ışığı sensörü gibi telefonun işlevselliğini arttıran algılayıcılar da ön yüzde konumlanıyor. 5.2 inç genişliğindeki ana ekranı 1920x1080 piksel (Full HD) çözünürlükte görüntüler üreten telefon, 423 PPI değerindeki piksel yoğunluğuyla dijital içeriklerin canlı ve gerçekçi görünmesini mümkün kılıyor. Super AMOLED formunda olmasıyla renk doğruluğu ve piksellerin hem etkin hem de bağımsız kullanımı noktasında başarılı iş çıkaran ekran, parlaklık ve kontrast oranlarıyla da ilgi çekiyor. Çok ışıklı ortamlarda telefonun rahatlıkla takibi için 350 nit değerinde parlaklıkla güçlendirilen ekran, 10000:1 kontrast oranı sunarak film ve oyun keyfi yaşamak isteyen kullanıcıları mutlu ediyor.

Meizu Pro 7 64 GB Özellikleri
Telefonun arka kısmına yerleştirilen ikinci ekran ise Meizu Pro 7 64 GB modelinin benzersiz olmasına zemin hazırlıyor. Fenêtre olarak isimlendirilen ikinci ekran, 536x240 piksel çözünürlükle yeterlilik gösteriyor. 1.9 inçlik AMOLED yapılı ikinci ekran, ana ekranda olduğu gibi 350 nit değerinde parlaklığa sahip görüntülere imza atıyor. Saat, tarih, arama bildirimleri ve daha pek çok verinin takip edilebilmesine yardımcı olan Fenêtre, arka kamera ile Selfie çekmek isteyenlerin de diledikleri çekimi gerçekleştirebilmelerinde önemli rol oynuyor.
Meizu Pro 7 64 GB fiyatları açısından erişilebilir aralıklarda olmasına karşın yüksek performanstan taviz vermiyor ve güçlü donanım bileşenleriyle akıcı bir telefon deneyimi yaşatıyor. İşletim sisteminin yanı sıra yüklenen uygulama ve oyunları da takılma olmaksızın çalıştıran telefon, yüksek tanımlı video izlemek isteyenleri de üzmüyor. Yeni nesil uygulama ve oyunların bellek gereksinimini, düşük güç tüketimli ve yüksek hızlı 4 GB kapasiteli bellekle karşılayan Meizu Pro 7 64 GB, aynı anda çok sayıda uygulamanın kullanılabilmesini sağlıyor. Yüksek hızda veri aktarımı gerçekleştirebilen 64 GB kapasiteli dâhili depolama alanına sahip olan akıllı cep telefonu, yüksek boyutlu verilerin depolanabilmesinin önünü açıyor.

Meizu Pro 7 64 GB Özellikleri
Biri siyah beyaz görüntü sensörü olarak görev yapan iki adet arka kamerayla zenginleştirilen Meizu Pro 7 64 GB, fotoğraf ve video çekimi konusunda amiral gemisi segmentindeki telefonlara yetişiyor. f/2.0 diyafram açıklığındaki her iki arka kameranın çözünürlüğü 12 megapiksel olmasıyla yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve 4K çözünürlüklü video kaydı mümkün hale geliyor. Teknoloji tutkunlarının tam manuel kontrol ile diledikleri gibi yönetebildikleri arka kameralar, derinlik algısı içeren pozların elde edilebilmesini kolaylaştırırken odaklama ve hızlı çekim noktasında da beklentileri karşılıyor. Sony üretimi Exmor RS sensörleri üzerinde bulunduran kameralar, çift LED’li flaşla destekleniyor. Günün ilerleyen saatlerinde çektiği fotoğraf ve videoların etkileyici görünmesini hedefleyenlere seslenen kameralar, telefonun başarımını yükseltiyor. Özçekim türü görüntü kayıtları gerçekleştirmek isteyenlerin ihtiyaçlarına çözüm getiren 16 megapiksel çözünürlüklü ön kamera, Full HD video kaydında da görev alabiliyor. Görüntülü görüşme uygulamalarını sıklıkla kullananların da değerlendirebilecekleri ön kamera, f/2.0 diyafram açıklığı sayesinde yüksek miktarda ışık alarak hem çekimlerde hem de görüntülü görüşmelerde memnuniyet yaratıyor.
OTG destekli USB-C portu, MiraCast kablosuz görüntü aktarım yeteneği ve daha birçok özellikle donatılan Meizu Pro 7 64 GB fiyatları ile kısıtlı bütçesiyle performanslı bir telefon almak isteyenler için ideal seçenek oluyor. Dünyanın önde gelen teknoloji markalarının ürettiği amiral gemisi akıllı cep telefonlarına pek çok alanda yetişebilen Meizu Pro 7 64 GB, çift arka kamerası ve çift ekranı ile sınıfının önde gelen modellerinden birine dönüşüyor.


© 2022 Flex. All Rights Reserved. Develop by WebZone